VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Co si pod těmito dvěma slovy představit? Každý určitě má svou představu. Přestože se představy v detailech liší jedno mají společné, všichni si myslí, že se týká lidí s nadváhou. I když je lidí s nadváhou stále hodně a ve většině procentech potřebují odbornou radu a vedení, aby se netočili v bludném kruhu, jsou i jiné skupiny, které to potřebují. Patří sem i lidé hubení, i ti mají problém s výživou. A pak každý, který si sice myslí, že jeho váha je téměř v normálu, ale má nějaké zdravotní problémy. Ať je to žlučník, klouby, cukrovka, bolesti břicha, bolesti hlavy a další a další - to vše má příčinu ve špatném stravování. A někdy to je jen nenápadná potravina, která způsovuje v našem těle velké problémy. A stačí tak málo - vynechat ji z jídelníčku a nahradit jinou plnohodnotnou pro Váš organismus.

 

Ve studiu Meduňka k Vám bude přistupováno individuálně, podle Vašich problémů a rodinných anamnéz. Proto se zde nedočkáte nějakých univerzálních jídelníčků a prosím Vás ani je po mně nežádejte. Nikam by Vás takový přístup nedovedl, teda určitě ne k žádanému výsledku. Mým cílem neni vydělávat na nakopírovaném jídelníčku, ale v prvé řadě Vám pomoci a naučit Vás zdravé jídlo si připravovat a jídelníček si sestavit. Neni to jednoduchá cesta ani pro Vás ani pro mne, ale věřím, že společnými silami to dokážeme. A že za vynaložené úsilí přijde odměna v podobě trvalého zdraví a kondice. Změna stravování jde ruku v ruce se změnou životního stylu a začíná v hlavě, jinak bysme bříško nepřesvědčili. Proto někteří klienti absolvují i různé psychoterapie a domácí cvičení, ale neni se čeho bát. Jde o jednoduchá cvičení, ale velmi účinná. Vždy s Vámi budu sama a Vaše informace zůstanou tajemstvím nás a stěn studia.

 

Terapie i cena se stanovuje dohodou. Vždy je třeba první osobní návštěva na zvážení a měření. Poté se většina komunikace dá provádět přes e-mail, především ta, která se týká stravování. Pouze psychoterapie musíte absolvovat  ve studiu, ale netýkají se všech a nejsou povinné. Vše je na dohodě i četnost osobních návštěv. Pohovory se dají provádět i přes Skype. Možností je mnoho a odvíjejí se od možností klienta.

 

Těším se na Vás a jsem tu pro Vás. Teď už záleží jen a jen na Vašem rozhodnutí. Věřím, že společně to zvládneme.


Kontakt

Studio MEDUŇKA

Ivana Voldřichová nám.Kryštofa Haranta č. 21 Bezdružice605 148 744


Co Vám můžeme nabídnout a co pro Vás rádi uděláme?                                                                               

- klasické a relaxační masáže                                                                
- reflexní terapii obličeje                                                           
- rehabilitační cvičení                                                                
- poradnu zdravého životního stylu                                                                   
- poradnu zdravého stravování                                                             
- poradnu redukce váhy                                                           
- odstranění zdravotních potíží - pomocí správných potravin a bylin                                          
- úvodní pohovor zdarma