BYLINKY  V  KOSMETICE

 

     Dnešní ženy mají  v péči o svou krásu dvě volby, možná jich je víc, ale z těch denně používaných jsou to dvě a to buď používat chemicky složené krémy a prostředky pro denní péči a nebo se vrátit k přírodě a jako naše babičky používat to, co nám nabízí naše kuchyně, zahrádka či louka. Některé ženy, možná jich je většina, ani nevěří tomu, že by tyto produkty mohli mít stejný nebo lepší účinek, jako ty uměle vyrobé. Ale když si uvědomíte, že jsme dílem přírody, alespoň zatím, tak co by pro nás mělo být přijatelnější a účinější než produkty právě stejné matky - přírody. A tak je jen na každé z nás co si zvolí a co je blízké jejímu srdci. Chemii, přírodu nebo kompromis. Myslím, že v tomto světě zatíženém umělými výrobky stojí alespoň za pokus, vyzkoušet něco co naše tělo nezatíží, ale naopak mu pomůže svým citlivým působením.

    Z vlastní zkušenosti vím, že přechod od prodávané kosmetiky k bylinám a doma vyráběné kosmetice, není jednoduchý. Na začátku je to zkoušení toho pravého, co právě vaše pokožka potřebuje a co jí udělá dobře. A postupem času je to už jen zkušenost a denní rutina - zvyk.

    Chtěla bych vám na této stránce přinášet staré osvědčené recepty po našich babičkách na péči o naše tělo. Ale musím upozornit, že jsou to informace a recepty všeobecné. A naše tělo je vždy jedinečné a to co pomůže jednomu nemusí pomoci jinému. Každý přípravek se musí nejprve vyzkoušet, zda na něj nebude pokožka citlivá a pak teprve používat ( ale to platí i u těch chemických). A pokud máte nějaké problémy, nejprve se přijďte poradit. Společně pak najdeme ty nejvhodnější bylinky a recepty pro vaše tělíčko, které si to určitě zaslouží. Těším se na Vás. Přeji Vám příjemné čtení.

 


Kontakt

Studio MEDUŇKA

Ivana Voldřichová nám.Kryštofa Haranta č. 21 Bezdružice605 148 744


Co Vám můžeme nabídnout a co pro Vás rádi uděláme?                                                                               

- klasické a relaxační masáže                                                                
- reflexní terapii obličeje                                                           
- rehabilitační cvičení                                                                
- poradnu zdravého životního stylu                                                                   
- poradnu zdravého stravování                                                             
- poradnu redukce váhy                                                           
- odstranění zdravotních potíží - pomocí správných potravin a bylin                                          
- úvodní pohovor zdarma